Dlaczego Grooming?

groomboom, Aleksandra Wojcieszek, Groomer

Cześć! Mam na imię Ola i kocham to, co robię!

Zawód psiego fryzjera nie dla wszystkich wydaje się być spełnieniem marzeń o pracy idealnej, ale dla mnie właśnie tym jest. W myśl sentencji Andy Roone’a, że „Przeciętny pies jest milszą osobą niż przeciętna osoba”, to właśnie Psy są moimi ulubionymi ludźmi, a praca z nimi sprawia mi wiele frajdy i satysfakcji.

Zwierzęta w moim życiu były od zawsze, a cała droga zawodowa jest z nimi ściśle powiązana - od studiów zootechnicznych, poprzez wiele lat pracy w pet biznesie, aż do otwarcia własnej, wymarzonej firmy. Groom-Boom! Jest tym, co kocham, czyli pracą ze zwierzętami i dla nich.

Możliwość zadbania o Waszych pupili, wyzwania związane z ich pielęgnacją i poświęcony im czas są dla mnie przede wszystkim pasją. Indywidualne podejście do każdego zwierzaka jest bardzo ważne, staram się, żeby powierzone mi zadania były przeprowadzone w sposób bezpieczny, staranny z wykorzystaniem wszelkiej dostępnej mi wiedzy, najwyższej jakości sprzętu i preparatów, aby każdy klient był zadowolony i rozmerdany.

Połączenie pasji, wiedzy i serca do tego co robię okazało się być rozwiązaniem idealnym, a praca zamieniła się w coś więcej niż tylko zawód. To mój sposób na życie, którego nie wyobrażam sobie bez wspaniałych istot, jakimi są zwierzęta.